021-77806384pars.graphic@yahoo.com

جاکاتالوگی 5 طبقه به دلیل جنس آهن که در آن به کار رفته بسیار مقاوم است، باتوجه به اینکه امروزه بروشور .

جاکاتالوگی استند پوستر علاوه بر 3 قسمت که برای قرار گرفتن بروشور و کاتالوگ دارد قسمتی هم برای قرار گرفتن پوستر دارد که می توان  پوستر را بروی آن قرار داد.جنس این سازه از آلومینیوم درجه یک بوده وبه

جاکاتالوگی 5 طبقه به دلیل جنس آهن که در آن به کار رفته بسیار مقاوم است، باتوجه به اینکه امروزه بروشور .

جاکاتالوگی 5 طبقه به دلیل جنس آهن که در آن به کار رفته بسیار مقاوم بوده و کاملا پرتابل است، باتوجه به اینکه امروزه بروشور .

جاکاتالوگی پلکسی دارای 4 طبقه بوده و به خاطر پایه از جنس استیل ظاهری زیبا و شکیل دارد، باتوجه به اینکه امروزه بروشور .

جاکاتالوگی بامبو از جنس چوب بامبو تولید شده  و در سایزA4 طراحی گردیده است که با توجه به نوع طراحی زیبا و جدید و کارایی بودن سازه در مکان های مختلف دارای جایگاهی خوب نزد مشتریان گرامی است .

جاکاتالوگی رومیزی یکی از محبوب ترین نوع استند کاتالوگ می باشد و به خاطر فضای کمی که اشغال می نماید بر روی میز پیشخوان نیز قابل استفاده است.

همانطور که از نامش پیداست استندی جهت نمایش انواع روزنامه ها و مجلات است .

کاتالوگ استند یا همان جا کاتالوگی استندهای از پیش طراحی شده ای جهت نمایش کاتالوگ محصولات می باشد ، باتوجه به اینکه امروزه بروشور .

این محصول قابلیت نصب بر روی دیوار و همچنین قرارگرفتن روی میز را داراست و در سایز A5 طراحی شده است

این محصول قابلیت نصب بر روی دیوار و همچنین قرارگرفتن روی میز را داراست و در سایز 1/3A4 طراحی شده است که دارای 4 طبقه نیز می باشد

مدل برزنتی دارای کیف کوچک است که پس از جمع شدن داخل آن قرار می گیرد و به راحتی قابل حمل می باشد استندکاتالوگ یا همان جاکاتالوگی استندهای از پیش طراحی شده ای جهت نمایش کاتالوگ محصولات می باشد ، باتو

صفحه‌ها

جاکاتالوگی- استند کاتالوگ | پارس گرافیگ

پیغام خطا

  • پست الکترونیک قابل ارسال نیست. در صورت بروز مجدد، با مدیر سایت تماس بگیرید.
  • Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined در xmlsitemap_node_create_link() (خط 194 از /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

خطا

وب سایت با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.