021-77806384pars.graphic@yahoo.com

ساده گرایی _ مینیمالیسم یک مکتب هنرییست که بر پایه ساده نگاری و حذف تزیین در طراحی شکل گرفته.حذف تمام اجزاء بدون اسنفاده ، استفاده از فرم به جای حجم ،استفاده از تناسب به جای تقارن ،استفاده از متریال مدرن،برخی از مواردیست که در طراحی مینیمال استفاده میشود.

طراحی مینیمال غرفه نمایشگاه:

غرفه سازی مینیمال یکی از سبکهای طراحی مدرن محسوب میشود.در این نوع طراحی غرفه

مینیمال ساده نگاری و عدم استفاده اجزاء غیر کاربردی در غرفه ،استفاده از اشکال

جمعه, بهمن 3, 1399 - 19:37
2

مراقبتهای اولیه در برابر ‏ویروس ‏‎ ‎جدید کرونا ‏که در سالن نمایشگاهها باید رعایت شود

از تجمع در مکان های شلوغ مانند سرویس های بهداشتی و رستوران و از جمله ستاد برگزاری جلوگیری نمایید

 

زدن ماسک درطول مدتی که در نمایشگاه هستید اجباری است

 

از گرفتن هرگونه کاتالوگ ، بروشور، کارت ویزیت و ... به صورت فیزیکی خودداری نمایید و حدالامکان در این زمینه از فضای مجازی استفاده کنید.

میز کانتردرغرفه باید یک مترعقب ترقراربگیرد:

جمعه, بهمن 3, 1399 - 17:17
0

مهم ترین مساله بعد از طراحی و رنگ غرفه،نور پردازی و برق غرفه میباشد.در اصل عاملی که میتواند تمام کننده کار از دید مجری و زیبا تر شدن کار از دید بیننده باشد نور غرفه میباشد رنگ های غرفه برای بهتر دیده شدن نیاز به نورپردازی حرفه ایی دارد.

در هر غرفه اینکه کدام قسمت غرفه نیاز به نور پردازی بیشتر دارد و کدام قسمت میتواند با نور ملایم دیده شود مهم ترین مساله ایی ست که طراح باید به آن اشراف داشته باشد .

يكشنبه, آذر 18, 1397 - 15:50
0

صفحه‌ها

وبلاگ | پارس گرافیگ

پیغام خطا

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined در xmlsitemap_node_create_link() (خط 194 از /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

خطا

وب سایت با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.