021-77806384pars.graphic@yahoo.com

مهم ترین مساله بعد از طراحی و رنگ غرفه،نور پردازی و برق غرفه میباشد.در اصل عاملی که میتواند تمام کننده کار از دید مجری و زیبا تر شدن کار از دید بیننده باشد نور غرفه میباشد رنگ های غرفه برای بهتر دیده شدن نیاز به نورپردازی حرفه ایی دارد.

در هر غرفه اینکه کدام قسمت غرفه نیاز به نور پردازی بیشتر دارد و کدام قسمت میتواند با نور ملایم دیده شود مهم ترین مساله ایی ست که طراح باید به آن اشراف داشته باشد .

يكشنبه, آذر 18, 1397 - 15:50
0

در بحث غرفه سازی علاوه بر جانمایی و چیدمان المان ها در کنار هم بحث رنگ آمیزی غرفه در هویت بخشیدن و شکل گرفتن مجموعه شما تاثیر بسزایی دارد.

قرار گرفتن رنگ ها در کنار هم به صورت کاملا هوشمندانه و حرفه ایی باعث رضایت شرکت کننده و هم چنین ببینده است.

استفاده از رنگ های اصلی مانند قرمز،زرد،و.... بسته به مشاغل  برای شرکت های مواد غذایی آرایشی بهداشتی کودک و نوزاد و.. بسیار مناسب است.

و هم چنین برای مشاغل صنعتی و  تجاری انتخاب رنگ های ثانویه مانند سفید ، طوسی و .. نجات دهنده کار است.

شنبه, آذر 17, 1397 - 11:47
0

کلیدی ترین اصل در بحث غرفه سازی طراحی غرفه می باشد.یک طراح حرفه ای غرفه با چیدمان صحیح و کاربردی  میتواند از فضای غرفه به صورت کاملا حرفه ای و هوشمندانه استفاده کند.شرکت کنندگان در نمایشگاه میتوانند با انتخاب هوشمندانه شرکت غرفه ساز و تیم گرید دار با سابقه در زمینه طراحی اولیه غرفه غافلگیر شوند و با داشتن یک غرفه لوکس و زیبا به راحتی مشتریان خاص خود را جذب محیط غرفه کند.

شرکت پارس ستاره هامون با داشتن تیم مجرب طراحی تا کنون بزرگترین قدم را در بحث طراحی غرفه های لوکس نمایشگاهی برداشته است.

شنبه, آذر 17, 1397 - 10:58
0

صفحه‌ها

وبلاگ | پارس گرافیگ

پیغام خطا

  • پست الکترونیک قابل ارسال نیست. در صورت بروز مجدد، با مدیر سایت تماس بگیرید.
  • Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined در xmlsitemap_node_create_link() (خط 194 از /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

خطا

وب سایت با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.