021-77806384pars.graphic@yahoo.com

استند پاپ آپ سوئیسی

استند پاپ آپ سوئیسی یکی از مهمترین و شناخته شده ترین استند نمایشگاهی است که استفاده از آن بسیار رایج شده است .استند پاپ آپ سوئیسی یک استند نمایشگاهی نسبتا بزرگ است که قابلیت نمایش پوستر در ابعاد بالا را دارد شاید مهمترین ویژگی استند پاپ آپ سوئیسی  پرتابل بودن ، وزن کم ، حجم کم می باشد .استند پاپ آپ سوئیسی صرفا در نمایشگاه کاربرد ندارد بلکه کنفرانس های خبری ، سیاسی ، ورزشی ، فضا های نمایشگاهی ، مترو ها ، فرودگاه ها ، مراکز تجاری و مالها ، ورودی پاساژها و ... از جمله مکان هایی هستند کهاستند پاپ آپ سوئیسی نقش ویژه ای در اطلاع رسانی و تبلیغات دارد.استند پاپ آپ سوئیسی برای اولین بار در کشور سوئیس توسط شرکتی بنام اکسپو ساخته شد. که قابلیت تغییر سایز و شکل های مختلف را داشت . شاید یکی از مهمترین ویژگی های پاپ آپ سوئیسی فنردار بودن آن بود. پاپ آپ فنردار به دلیل داشتن فنر ، براحتی قابل باز و بسته شدن است که این امر باعث نصب سریعتر استند پاپ آپ سوئیسی یا همان فنر دار میگردد. مهمترین مزایای استند پاپ آپ سوئیسی نسبت به استند پاپ آپ ایرانی :

1- داشتن فنر که باعث نصب راحتر استند پاپ آپ میگردد.

2- داشتن خط کش های افقی پلاستیکی که در بالای چاپ نصب میشود و عمر آهنربا ( مگنت ) را به مراتب بالاتر می برد.

3- بسته بندی شیک و مقاوم . استند پاپ آپ سوئیسی دارای کیف چرخدار می باشند که علاوه بر اینکه سازه و چاپ در آن قرار میگرد و محافظ بسیار خوبی برای استند پاپ آپ سوئیسی است ، خود کیف شکل کانتر به خود میگیرد و چاپ بروی آن نصب میشود.

4- کیفیت متریال استفاده در استند پاپ آپ سوئیسی به مراتب بالاتر از استند پاپ آپ ایرانی است.

لازم بذکر است که در مجموعه پارس گرافیک ،استند پاپ آپ سوئیسی موجود است و دارای شش ماه گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش میباشد.

مولف : پاری گرافیک

استند پاپ آپ سوئیسی | پارس گرافیگ

پیغام خطا

Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined در xmlsitemap_node_create_link() (خط 194 از /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

خطا

وب سایت با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.