021-77806384pars.graphic@yahoo.com

تاثیر رنگ در طراحی اولیه و ساخت غرفه

در بحث غرفه سازی علاوه بر جانمایی و چیدمان المان ها در کنار هم بحث رنگ آمیزی غرفه در هویت بخشیدن و شکل گرفتن مجموعه شما تاثیر بسزایی دارد.

قرار گرفتن رنگ ها در کنار هم به صورت کاملا هوشمندانه و حرفه ایی باعث رضایت شرکت کننده و هم چنین ببینده است.

استفاده از رنگ های اصلی مانند قرمز،زرد،و.... بسته به مشاغل  برای شرکت های مواد غذایی آرایشی بهداشتی کودک و نوزاد و.. بسیار مناسب است.

و هم چنین برای مشاغل صنعتی و  تجاری انتخاب رنگ های ثانویه مانند سفید ، طوسی و .. نجات دهنده کار است.

انتخاب رنگ در غرفه میتواند بسته به نوع فعالیت، رنگ سازمانی شرکت،و حتی پوشش پورموترها و مسئولین باشد.هم چنین استفاده از کنتراست رنگ در بعضی از دیواره ها میتواند به بزرگتر دیده شدن غرفه کمک کند.

هر قدر رنگبندی غرفه با نظم و ترکیب مناسب کنار هم قرار بگیرند زیبایی غرفه دو چندان میشود.وحس آرامش و انرژی مثبت را به بازدید کننده القاء میکند.برای عدم زیاده روی در انتخاب رنگ غرفه میتوان از قانون10-30-60 استفاده کرد،به این معنی که در طراحی بسته به نوع فعالیت سازمان بهتر است60 درصد از رنگ های اصلی،30 درصد رنگ های فرعی و 10 درصد از رنگ های تاکیدی برای ایجاد ریتم در غرفه استفاده کرد.

بازی با رنگ ها از مهم ترین عامل در رساندن مفهوم و حیطه فعالیت هر سازمان است که در صورت قصور و کوتاهی غرفه کاملا بی روح و تاریک میباشد.

مولف:پارس ستاره هامون

88822007

 

تاثیر رنگ در طراحی اولیه و ساخت غرفه | پارس گرافیگ

پیغام خطا

  • پست الکترونیک قابل ارسال نیست. در صورت بروز مجدد، با مدیر سایت تماس بگیرید.
  • Recoverable fatal error: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined در xmlsitemap_node_create_link() (خط 194 از /home/parsgrap/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

خطا

وب سایت با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.